Funcars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Funcars

All cars funs, and all fun cars
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  Forum niemoderowane - jeśli tu wchodzisz to nie narzekaj  

 

 filmy z naszym udziałem

Go down 
+2
Boni
godles
6 posters
AutorWiadomość
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 1:44 pm

było by miło jak były by też jakie filmy z naszym udziałem można by wklejać linki itp.

boni jeżeli uważasz że to zły pomysł to usuń temat

wkleje swoje dwa:

bordowe MKII (krótko bo tej skorupy mi szkoda)

http://vimeo.com/1075150

ciemny OHC (tego mi nie szkoda) Very Happy

http://www.vimeo.com/1797421
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 3:55 pm

Spoko, dobra myśl, można na razie w temacie, jak się rozrośnie, to albo się zrobi podforum, albo coś jeszcze innego, muszę swoje poznajdować Wink
Powrót do góry Go down
blaz




Liczba postów : 13
Skąd : KRK
Funcar : Wigry 4 :D
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 10:54 pm

eno kurna to jest film z udziałem forda to sie nie liczy ;p ja musze jakis pijacki konkret znaleźćL:D
Powrót do góry Go down
Jaco YGH

Jaco YGH


Liczba postów : 8
Age : 34
Skąd : Wodzisław Śl.
Funcar : Scorupa 2.0 8v MSB
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: jazda bokiem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:44 pm

oj jazda bokiem (drifting) ja po wymianie łożysk w kołach, sprzęgła na wale, przyszłej wymianie poduszki amortyzatora, teraźniajszym szarpaniu sprzęgła przy ruszaniu definitywnie rezygnuje z jazdy bokiem Sad fajna zabawa ale kosztowna Crying or Very sad ...chyba że jest mokro i ktoś mnie podpuści Razz
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:47 pm

ja chyba będę musiał się wybrać sam na działkową bez publiczności i poćwiczyć Smile ale to przed zmianą opon na zimowe Razz
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 12:16 am

Jankes napisał:
ja chyba będę musiał się wybrać sam na działkową bez publiczności i poćwiczyć Smile ale to przed zmianą opon na zimowe Razz



to była moja pierwsza jazda bokiem właśnie pierwszy raz ćwiczyłem
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 7:42 am

godles napisał:
Jankes napisał:
ja chyba będę musiał się wybrać sam na działkową bez publiczności i poćwiczyć Smile ale to przed zmianą opon na zimowe Razz



to była moja pierwsza jazda bokiem właśnie pierwszy raz ćwiczyłem

Ale ty masz manual Razz
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 8:13 am

I że niby na manualu łatwiej? Razz
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 8:25 am

Boni napisał:
I że niby na manualu łatwiej? Razz

może nie, ale można strzelić ze sprzęgła i pójdzie, a automatem już tak nie zrobisz, a dwa to też kwestia wprawy Razz
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 10:16 am

No właśnie to tego piję - po latach w automacie, to ja se mogę strzelić, ale w łeb z rozpaczy tylko Wink jak zakręciłem się ostanio manualem to do dupy wszystko było, nic nie kumam z tymi trzema pedałami, a w ASB tylko wkładało się 2 i ogień Wink
Powrót do góry Go down
blaz




Liczba postów : 13
Skąd : KRK
Funcar : Wigry 4 :D
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 12:04 pm

a jak to jest jak wciepiemy dwa to bedzie przeciez na 2 wbijał i na jeden co chwila nie lepiej jeden zapiac? i jeszcze mam pytanie, czy zostaje cos z klocków z tyłu jak sie gume w miejscu pali?Smile
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 12:14 pm

Na 2 w A4LD i pochodnych, przynajmniej starszych, blokuje dwójkę, a nie przerzuca 1-2, dopiero na 3 masz automat, który przerzuca.

A co miałoby być z klockami? Shocked o opony trzeba się martwić, nie o klocki, no chyba że palisz gumę bo ci sie gaz zupełnie zaciął Wink
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 1:53 pm

boni jak smarzysz laka w miejscu to trzymasz go heblem żeby nie "uciekał" więc klocki tył troche w zadek dostają ale raczej nie za wiele Smile
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 1:59 pm

Ale to nie rzutuje bardzo, jak masz prawidłowo poskładane z prawidłowych części hamule na obu ośkach, to tył zawsze bierze dużo później niż przód, no i kwestia umiejętnego oderwania tyłu, jak już się pali, to wcale nie trzeba tak mocno trzymać na heblach, tylko na gaziorze. Ale nie uczcie się tego w garażu! Wink
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 2:09 pm

mi się udało na kostce laka przypalić transporterem T3 w automacie na LPG Smile wszyscy podziwiali ze zdziwieniem że to jednak spaliło kapcia Smile


dokładnie tym http://polskajazda.pl/Samochody/Volkswagen/Transporter/15501
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 6:15 pm

a nie lepiej zapiać jedynkę na sztywno??
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 4:38 pm

Powrót do góry Go down
blaz




Liczba postów : 13
Skąd : KRK
Funcar : Wigry 4 :D
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 11:45 am

no właśnie jedynke mnie sie wydaje choc jezdzac na kostce w kołko mogło by za mało byc trzeba by 2 wciepywac: co do A4LD to nie wiem czy ja dokładnie ta skrzynie mam ale mi sie wydaje ze jak sie 2 zapnie to mamy biegi 1 i 2 a nie samo 2, musze to sprawdzic bo mnie ciekawość morduje;p
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 11:59 am

Trzeba jakiegoś spota zrobić tylko gdzie i to wytestować
Powrót do góry Go down
ford2fast




Liczba postów : 32
Skąd : Zabrze - Maciejów
Funcar : Ford Fiesta 1,3 Biała Strzała Biturbo 143 HP
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeNie Wrz 28, 2008 1:53 pm

blaz napisał:
no właśnie jedynke mnie sie wydaje choc jezdzac na kostce w kołko mogło by za mało byc trzeba by 2 wciepywac: co do A4LD to nie wiem czy ja dokładnie ta skrzynie mam ale mi sie wydaje ze jak sie 2 zapnie to mamy biegi 1 i 2 a nie samo 2, musze to sprawdzic bo mnie ciekawość morduje;p
Jeżeli masz 4 biegi to z pewnością jest to A4LD , powinna mieć sterowanie jednym elektrozaworem Smile
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimePon Wrz 29, 2008 8:13 am

Raczej dwoma, aż tak starej blaz chyba nie ma. A zresztą, po zastanowieniu się, to już nie pamiętam, czy ta zwykła blokuje 2 czy przerzuca 1-2 na pozycji "2", musiałbym poszukać w papirach.
Powrót do góry Go down
blaz




Liczba postów : 13
Skąd : KRK
Funcar : Wigry 4 :D
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 1:13 pm

jednak masz racje Boni, jest tylko 2, dopiero na 3 przerzuca od 1-3, ale fajne do 100 przyspieszenie:) jak 3 nie wrzuca Very Happy ile to pociagnie bezpiecznie 120 na 2?
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeCzw Paź 02, 2008 1:42 pm

Ciągnąć to możesz do odcięcia, najwyżej skrzynię pozamiatasz Wink Ale może lepiej napraw kickdown, bo na full KD to 2.9 ASB normalnie powinien zmieniać ok 110km/h, 2.0 trochę niżej, bodaj ok 95, więc normalnie to nie trzeba się bawić w jakieś machanie lewarem a la tiptroniki, tylko gnieciesz gaz i tyle, i tak ASB leci praktycznie po optymalnej krzywej moment/moc.
Powrót do góry Go down
ford2fast




Liczba postów : 32
Skąd : Zabrze - Maciejów
Funcar : Ford Fiesta 1,3 Biała Strzała Biturbo 143 HP
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimePią Paź 10, 2008 10:31 pm

Boni napisał:
Raczej dwoma, aż tak starej blaz chyba nie ma. A zresztą, po zastanowieniu się, to już nie pamiętam, czy ta zwykła blokuje 2 czy przerzuca 1-2 na pozycji "2", musiałbym poszukać w papirach.
Samochód blaza jest '86 , dwa elektrozawory w Scorpio dopiero od 1989 Smile
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitimeSob Paź 11, 2008 10:16 am

To nie jest kwestia dwu elektrozaworów, wszystkie A4LD, z jednym i z dwoma działają na "2" tak samo, ale ja nigdy nie pamiętam na 100% jak, tylko na 99% Razz
Powrót do góry Go down
Sponsored content





filmy z naszym udziałem Empty
PisanieTemat: Re: filmy z naszym udziałem   filmy z naszym udziałem Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
filmy z naszym udziałem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Funcars :: Ford Scorpio :: Hyde Park-
Skocz do: