Funcars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Funcars

All cars funs, and all fun cars
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  Forum niemoderowane - jeśli tu wchodzisz to nie narzekaj  

 

 lancia delta

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

lancia delta Empty
PisanieTemat: lancia delta   lancia delta Icon_minitimeWto Wrz 23, 2008 10:18 pm

jak w temacie. moje nowe wozidełko ni jak ma się do skorupy ale... przynajmniej ten sam kolor (bordo metalik). 95r silnik rodem z fiata tipo (1.6 8v 75KM) czyli dużo tanich części. nie jest to wyścigówka ale do jazdy na co dzień na pewno wystarczy Smile nie moge jeszcze o nim zbyt dużo napisać bo nie jeździłem nim jeszcze (czeka na rejestracja a właściwie na kase). z dodatków ABS poducha jedna elektryka przód el lustra wspomagaczka i co najbardziej mnie zachwyciło... jasna alcantara... po prostu wspaniała tapicerka. deska rozdzielcza zwykłą prosta i czytelna bez fajerwerków ale nie trzeszczy. zawias stosunkowo miękki. blacha w ocynku więc zdrowiuteńki. kupiony od niemki pierwszej właścicielki przebieg z książką serwisową 149tys km więc nie dużo.samochód puki co bardzo mi się podoba i coraz bardziej się na niego napalam... nie wiem czy nie będe miał jeszcze na dniach granady ale to nic pewnego musze ją dokładnie obejrzeć ale nie wykluczam takiej możliwości Smile

kilka fotek lancii

prosze o komentarze te przyjemnie i te troszke mniej. tak wiem babskie auto ale mi się podoba. poza tym mam jeszcze skorupe MKI w OHC-u (ależ przecinak) więc mam też coś bardziej męskiego Very Happy wymaga stalowych nerwów przy wyprzedzaniu Smile

http://polskajazda.pl/Samochody/Lancia/Delta/44506
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

lancia delta Empty
PisanieTemat: Re: lancia delta   lancia delta Icon_minitimeWto Wrz 23, 2008 10:33 pm

Ja za włoskimi ogólnie nie przepadam, za lanciami bardzo nie przepadam Razz ale doceniam egzotyczne autko i stan, bo wygląda rzeczywiście bajkowo, wnętrze szczególnie.

A na OHCa nie narzekaj Wink bo pewnie masz EFI, a nie gaźnik...
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

lancia delta Empty
PisanieTemat: Re: lancia delta   lancia delta Icon_minitimeWto Wrz 23, 2008 10:47 pm

boni do cholery... nawet je oglądałeś.. Patryk coś Ci mówi? działkowa i te sprawy Smile pewnie że EFI Razz
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

lancia delta Empty
PisanieTemat: Re: lancia delta   lancia delta Icon_minitimeWto Wrz 23, 2008 11:48 pm

Aaaaa ten OHC Wink stary, nie moja wina, nie połapałem się w ksyfkach, gdzieś tam mi zakołatało że dziwne że tyle OHCów w Pruszkowie, ale jakoś mózg nie przyjął Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





lancia delta Empty
PisanieTemat: Re: lancia delta   lancia delta Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
lancia delta
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Funcars :: Inne modele :: Hyde Park-
Skocz do: