Funcars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Funcars

All cars funs, and all fun cars
 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  Forum niemoderowane - jeśli tu wchodzisz to nie narzekaj  

 

 Szkolenie z samoobrony ;)

Go down 
+4
pader
Jankes
Boni
misiu
8 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 10:31 pm

a ja tu nikogo nie znam trafiłem tu prze przypadek i już mi się niepodobają wasze nicki brzmią pedalsko i zjebanie
np
luk_jag (brzmi jak mały ptak)
Kra
jankes (pewno świruje pałą)
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:05 pm

Gratulacje, jesteś okaz numer jeden, i posłużysz do eksperymentów i szkoleń Razz

Po pierwsze, przypierdalanie się do cudzych nicków, to jest zwykłe chamstwo.
Po drugie, argumentacja "trafiłem tu przypadkiem to się przypierdolę" to również zwykłe chamstwo.
Po trzecie, przy takim twoim podejściu, kogo to obchodzi czy trafiłeś przez przypadek, czy z rozmysłem i zamiarem, czyli czy jesteś chamem naturalnym, czy zamierzonym, to i tak jesteś chamem.
Po czwarte, minimum kultury i http://pl.wikipedia.org/wiki/Netykieta niezobowiązująco obowiązuje wszędzie w sieci, nawet tu.

Zmienisz nieco podejście, czy mam przejść do szkoleń? Very Happy
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:09 pm

inteligentne pierdoły

cheers cheers
napisz coś po ludzku bo wezme cię za buca
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:22 pm

misiu napisał:
ajankes (pewno świruje pałą)

Jak ci zaraz zaświruje ta pałą, to z tego Twojego 126p zostanie sterta rdzy i P wprasowane w czoło.
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:32 pm

jankes nie podskakuj malutki Twisted Evil
za krótki jesteś
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:35 pm

misiu napisał:
jankes nie podskakuj malutki Twisted Evil
za krótki jesteś

To Ty nie podskakuj, zaraz możesz stąd wylecieć z banikiem na IP, troszkę kultury od ciebie wymagamy, tylko tyle, ale widocznie to za dużo dla Ciebie.
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:40 pm

moje ip jest zmienne kretynie
przepraszam miałem nie pisać po imieniu jankes
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:42 pm

misiu napisał:
moje ip jest zmienne kretynie
przepraszam miałem nie pisać po imieniu jankes

Super, odpowiedz mi na jedno małe pytanie, wiesz co to jest Kultura osobista i czy ty ją posiadasz??
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeSro Wrz 24, 2008 11:50 pm

misiu napisał:
inteligentne pierdoły
napisz coś po ludzku bo wezme cię za buca

misiu, w ogólności mi wisi i powiewa, czy mnie byle cham, czy byle anonimowy nick z netu, ma za buca, czy jakie inne ma haluny.


To teraz przejdziemy do szkoleń - ponieważ nawet okaz misiu, póki co, ma prawo do swego malutkiego chamskiego życia na forum, trza go zignorować. Jak ktoś nie ma zaprawy i nie potrafi ignorować mentalnie tekstów wypisywanych przez jakiegoś buraka, to klika na przycisk Profil danego buraka, pod jego postem, i po lewej stronie przy pozycji Friend or Foes (po ludzku - przyjaciele i wrogowie), klika Add to my foes list (czyli dodaj do listy mych wrogów), co powoduje że denerwujący nas ciul praktycznie znika z pola widzenia - o ile ktoś z nim nie gada czy go nie cytuje;) To samo jest osiągalne przez zakładkę menadżera Friend or Foes w Profilu własnym.

W bardzo bardzo wyjątkowych czy upierdliwych przypadkach, można oczywiście zawrócić głowę administratorom, czyli mi, to się leniwie pomyśli nad eskalacją działań.

Uwagi historyczne - w dawnych dobrych czasach na ogół informowało się znikanego, że właśnie znika, jakąś zwyczajową formułką typu po polsku "Życzę miłego życia" czy angielskim "plonk" (dźwięk gówna zrzuconego do klopa). Ale obecnie żyjemy w epoce upadku obyczajów, więc - misiu, spierdalaj Razz
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 12:08 am

Smieszne
to ma być szkolenie bounce bounce bounce
boni oj boni

znam cię tyle lat
a nadal nie grzeszysz inteligencją
Powrót do góry Go down
pader

pader


Liczba postów : 50
Age : 36
Skąd : Z Warszawy
Funcar : Ford Scorpio '86 2.0 ohc efi Hatchback
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 12:59 am

I jeszcze cos ode mnie:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu,
a potem pokona doświadczeniem"
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 1:25 am

BTW pożytki płynące z tego misia są naprawdę wielorakie - takiego zaciętego testera to i za pieniądze bym nie znalazł Wink
Powrót do góry Go down
Jankes

Jankes


Liczba postów : 43
Skąd : Żyrardów
Funcar : Scorpio '96 2.9 24V6 LPG
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 7:43 am

Olejmy go, sam się zamknie
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 8:36 am

olewając mnie dacie tylko wszystkim do zrozumienia że nie jesteście wstanie prowadzić inteligentnej rozmowy z "debilem"
a to drogie dziewczynki znaczy że to forum jest jednym wielkim gejowskim stowarzyszeniem. pewno w realu mówicie do siebie kotku skarbie myszko .
Na wymioty mnie bierze jak widze takie pedalskie wymiociny
Jankes wymyśliłeś to przed stosunkiem z Boni czy tuż po??

a może to poprostu afekt myślenia twojego ograniczonego mózgu sprawił że wpadłeś na pomysł by mnie olać??
Powrót do góry Go down
misiu




Liczba postów : 12
Skąd : mars
Funcar : fiat126p
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 8:43 am

Boni napisał:
BTW pożytki płynące z tego misia są naprawdę wielorakie - takiego zaciętego testera to i za pieniądze bym nie znalazł Wink


TESTEREM TO MOŻE BYC DLA MNIE TWOJA CÓRKA BO MATKA JUŻ NIE CHCE affraid
Powrót do góry Go down
godles




Liczba postów : 32
Age : 36
Skąd : pruszków
Funcar : scorpio MKI lancia delta
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 2:00 pm

misiu napisał:
Boni napisał:
BTW pożytki płynące z tego misia są naprawdę wielorakie - takiego zaciętego testera to i za pieniądze bym nie znalazł Wink


TESTEREM TO MOŻE BYC DLA MNIE TWOJA CÓRKA BO MATKA JUŻ NIE CHCE affraid


boni bez nerwów kto się kurwą urodził skowronkiem nie umrze a że "misiu" jest kurwą jakich mało... na to niestety nic nie poradzimy...
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 2:19 pm

Po pierwsze, skąd pomysł, że taki byle jaki misiu może mi w ogóle podnieść ciśnienie jakąkolwiek pisaniną (co polecam pod rozwagę, jak ci ktoś będzie próbował podnieść Wink ).

Po drugie - nie oglądałbym jego wypowiedzi GDYBYŚ MI ICH NIE CYTOWAŁ Razz Rolling Eyes Laughing
Powrót do góry Go down
ford2fast




Liczba postów : 32
Skąd : Zabrze - Maciejów
Funcar : Ford Fiesta 1,3 Biała Strzała Biturbo 143 HP
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 9:40 pm

A o so chozi z tem misiem ?
Z rezerwata sie urwał cy co ? What a Face
Powrót do góry Go down
Boni,

Boni,


Liczba postów : 4
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 25/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 10:23 pm

misiu jest wporządku
Poprostu żle go na początku oceniłem za co winny jestem mu przeprosiny
Powrót do góry Go down
Adrian




Liczba postów : 3
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimeCzw Wrz 25, 2008 11:30 pm

Ten pedalski temat ma podtekst clubowo explorerowy czy to czysty zbieg okoliczności?
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 8:14 am

Na 90% to ktoś kto spadł z okolic ECP, bo jak na zwykłe chamskie dziecko neostrady, to jest za bardzo zdeterminowany i sprytny. W wolnej chwili mu się przyjrzę dokładniej, na razie zabezpieczę materiał.

A tak a propos, nazwałem go "okazem" nie bez powodu, macie przykład - wlazł burak i sra wam w szafie, znaczy na forum, co możecie zrobić? Jakieś propozycje?
Powrót do góry Go down
ford2fast




Liczba postów : 32
Skąd : Zabrze - Maciejów
Funcar : Ford Fiesta 1,3 Biała Strzała Biturbo 143 HP
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 9:12 am

Ja nie widzę żadnego buraka Very Happy
Włączyłem ignoruj i tyle Smile
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 9:50 am

A jak typek zrobi coś tak jak zrobił, czyli zarejestruje się jako ford2fast z przecinkiem i podszywając się pod ciebie zacznie dyskutować, albo spamować, albo floodować? Albo umieszczać toksyczny kontent? Albo jeszcze parę innych rzeczy (o których nie napiszę, bo po co misiom podpowiadać)?
Powrót do góry Go down
pader

pader


Liczba postów : 50
Age : 36
Skąd : Z Warszawy
Funcar : Ford Scorpio '86 2.0 ohc efi Hatchback
Registration date : 24/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 11:30 am

Trzeba patrzeć na Nick kto piszę … mnie nie będzie w weekend i nie chciał bym żeby ktoś się podemnie podszywał. Ważne jest żeby szybko zauważyć ze są dwa prawie jednakowe Nicki. Ja zauważyłem że jest dwóch Bonich na stronie głównej na dole, w rubryce „kto jest na forum”

A na Milicje nie można tego zgłosić ? Razz Razz Razz
Powrót do góry Go down
Boni
Admin
Boni


Liczba postów : 76
Skąd : Grodzisk Maz
Funcar : Merkur Scorpio 2.9 '89
Registration date : 23/09/2008

Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitimePią Wrz 26, 2008 12:50 pm

Można, i kto wie, czy nie będzie zgłoszone Razz jak znajdę chwilę, to dopiszę posta z pewnymi wyjaśnieniami o tym jak widzę funkcjonowanie tego forum, żeby pewne rzeczy było jasno zrozumiałe.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szkolenie z samoobrony ;) Empty
PisanieTemat: Re: Szkolenie z samoobrony ;)   Szkolenie z samoobrony ;) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szkolenie z samoobrony ;)
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Funcars :: Administracja-
Skocz do: